Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 2 device compartments
- With 1 accessory compartment
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 35mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 4 chrome tip-over locks
- 6 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 35 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:6 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Color | Black, laminated |
| Accessory compartment | 105 cm x 9 cm x 30 cm |
| Inside dimensions | 105 cm x 55 cm x 63 cm |
| Material thickness | 10 mm |
| Dimensions | Length:110 cm |
| Depth | 60.5 cm |
| Height | 89.5 cm |
| Weight | 51.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!