Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 1 accessory compartment
- With 2 device compartments
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Color | Black, laminated |
| Accessory compartment | 60 cm x 11.5 cm x 39 cm |
| Device compartment | 29 cm x 40.5 cm x 39 cm |
| Material thickness | 10 mm |
| Dimensions | Width:65 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 65.5 cm |
| Weight | 29.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!