Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 2 device compartments
- With 2 accessory compartments
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 10 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 35mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 4 chrome tip-over locks
- 6 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 35 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:6 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Plywood multi-layer glued, 10 mm, laminated |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 57 cm x 45 cm x 58 cm |
| Accessory compartment | 57 cm x 9 cm x 25 cm |
| Dimensions | Width:1.23 cm |
| Depth | 62 cm |
| Height | 85 cm |
| Weight | 58.35 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!