Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 20mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 1 high-quality butterfly lock
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 20 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Color | Dark brown, laminated |
| Inside dimensions | 42 cm x 48 cm x 26 cm |
| Device compartment | 42 cm x 17.5 cm x 26 cm |
| Accessory compartment | 42 cm x 11 cm x 27 cm |
| Material thickness | 6.5 mm |
| Dimensions | Length:52 cm |
| Width | 46 cm |
| Height | 30.5 cm |
| Weight | 7.55 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!