Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- For optimal security
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex 6.5 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 20mm with rounded edges
- Hinged, chromium plated case handle
- 2 chrome tip-over locks
- 1 high-quality butterfly lock
- Branded hardware
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 20 mm |
| Case handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 6.5 mm, laminated; birch multiplex, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 12 cm x 26 cm x 19.5 cm |
| Middle compartment | 10.5 cm x 26 cm x 19.5 cm |
| Inside dimensions | 34.5 cm x 26 cm x 19.5 cm |
| Dimensions | Width:30 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 4.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!