Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- With 2 device compartment
- With 1 accessory compartment
- Interior with foam padding
cover with foam padding - 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Color | Black, laminated |
| Accessory compartment | 11 cm x 36.5 cm x 36 cm |
| Device compartment | 29 cm x 16 cm x 35 cm |
| Dimensions | Width:47.5 cm |
| Depth | 41.5 cm |
| Height | 42.5 cm |
| Weight | 9.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!