Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 1 device compartment
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 11.5 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Plywood multi-layer glued, 11.5 mm |
| Color | Black, laminated |
| Compartment dimensions | 125 cm x 39.5 cm x 54 cm |
| Accessory compartment | 125 cm x 16 cm x 54 cm |
| Dimensions | Width:132 cm |
| Depth | 64 cm |
| Height | 74 cm |
| Weight | 47.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!