Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex 6.5 mm, dark brown
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 20mm with rounded edges
- Hinged, chromium plated case handle
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality spring locks
- Branded hardware
- European engineering
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 20 mm |
| Case handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 6.5 mm, laminated |
| Color | Dark brown |
| Device compartment | 32.5 cm x 32.5 cm x 39 cm |
| Dimensions | Length:40 cm |
| Width | 40 cm |
| Height | 48 cm |
| Weight | 6.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!