Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- Universal modular system for LED bars up to 1 m length
- 3 stackable units accommodate 4 LED bars each
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 20mm with rounded edges
- 6 hinged, chromium plated case handles
- 12 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 150 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 20 mm |
| Case handle | 6 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:12 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Compartment dimensions | 113 cm x 8.5 cm x 9 cm |
| Inside dimensions | 113 cm x 40.5 cm x 16 cm |
| Dimensions | Width:119 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 84 cm |
| Weight | 34.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!