Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Studio effect rack for 483 mm units (19")
- One-sided rack rails
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- Rubber feet
- With profile rails suitable for 19" units
- 4 U
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 18 cm (4 U) |
| Housing design | 4 U |
| Dimensions | Width:51 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 22.6 cm |
| Weight | 3.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!