Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- 2 removable covers (double-Door-Version)
- Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 4 high-quality spring locks with shut-off function
- 4 x rubber feet
- Available in different height units (1 U = 44 mm)
- With profile rails suitable for 19" units
- 1 U
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 20 kg |
| Removable covers | 2 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:4 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 4.5 cm (1 U) |
| Mounting depth | 250 mm |
| Housing design | 1 U |
| Dimensions | Width:56 cm |
| Depth | 43.5 cm |
| Height | 12.5 cm |
| Weight | 5.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!