Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trolley case
- Professional solution for a complete DJ setup
- Removable covers and side frames can be fixed to built a solid work desk
- Turntable sections upholstered with foam to prevent vibrations
- With Laptop desk
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 4 high-quality butterfly locks
- Trolley
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | Trolley |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Outer compartment | 49.5 cm x 41 cm x 10.5 cm |
| Device compartment | 48 cm x 41 cm x 10.5 cm |
| Storage area | 50.5 cm x 30 cm |
| Inside dimensions | 147 cm x 410 cm x 10.5 cm |
| Mounting height | Top with adjustable tilt angle approx. 40 cm (9 U) |
| Dimensions | Width:152.5 cm |
| Depth | 51 cm |
| Height | 31 cm |
| Weight | 31.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!