Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
CD case with trolley function, black
- 4 compartments for 200 CDs
- Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 20mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality spring locks with shut-off function
- Trolley
- Plastic feet
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 20 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | Trolley |
| Plastic feet | |
| Material | Plywood multi-layer glued, 3 mm |
| Color | Black |
| Compartment dimensions | 14 cm x 53.5 cm x 9 cm |
| Inside dimensions | 56 cm x 53.5 cm x 9 cm |
| Dimensions | Width:61 cm |
| Depth | 56 cm |
| Height | 22 cm |
| Weight | 6.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!