Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
CD case, aluminum housing, polished
- 3 compartments for 100 CDs
- With 3 compartments
- Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 14mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 4 high-quality spring locks with shut-off function
- Plastic feet
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 10 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 14 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:4 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | Plastic feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 3 mm; aluminum |
| Color | Alu colored, laminated |
| Outer compartment | 12.5 cm x 37.5 cm x 11.5 cm |
| Middle compartment | 13 cm x 37.5 cm x 11.5 cm |
| Inside dimensions | 38 cm x 37.5 cm x 11.5 cm |
| Dimensions | Width:45.5 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 17 cm |
| Weight | 3.15 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!