Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case
- Front and rear rack rails
- 6 U
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 4 high-quality butterfly locks
- Wooden slide rails on the bottom
- Available in different height units (1 U = 44 mm)
- With profile rails suitable for 19" units
- With extra large installation depth
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 60 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | Wooden slide rails on the bottom |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 26.5 cm (6 U) |
| Mounting depth | 550 mm |
| Housing design | 6 U |
| Dimensions | Width:55 cm |
| Depth | 80 cm |
| Height | 31 cm |
| Weight | 13.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!