Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Az új Prodipe UHF B210 DSP Headset Duo mikrofon kifejezetten az utazó emberek számára készült.
Kényelmes és könnyű, testre szabott kardioid kapszulát ének és beszédhangra.
- Állítható fejmikrofonok
- DSP áramkör
- Automatikus IR keresés
- 100 rendelkezésre álló UHF frekvencia kiválasztása
- Mini XLR csatlakozások az UHF B210 DSP zsebadón
- Mute gomb a zsebadón, mellyel ideiglenesen lenémíthatod a vezetéknélküli mikrofonodat
- 2 x 3 pólusú szimmetikus XLR és 1 x 6,3 mm-es asszimmetrikus Jack kimenetek
- 8 db B210 DSP rendszer alkalmazható egyszerre
A csomag tartalma:
1 x UHF B210 DSP Duo vevő
2 x UHF B210 DSP zsebadó
2 x Kondenzátor fejmikrofon
2 x Antenna
1 x Tápegység
Paraméterek
| Mikrofon | |
| Típus | Elektret kondenzátor |
| Közvetlenség | Kardioid |
| Érzékenység | -45dB ± 3dB (0dB = 1V / Pa - 1KHz) |
| Frekvenciaválasz | 100Hz - 12.5KHz |
| Kimeneti impedancia | ≤ 2,2KΩ (1KHz) |
| Kábelhossz | 1m |
| Főbb funkciók | |
| Transzmisszió | UHF |
| Sávszélesség | 630 - 680MHz |
| Frekvenciák | 2 x 50 |
| Dinamika tartomány | > 90dB |
| Harmonikus torzítás | <0,1% |
| Frekvenciaválasz | 30Hz - 20KHz |
| Hatótávolság | max. 60 m |
| Adó | |
| Teljesítményfelvétel | 10mW |
| Moduláció | FM |
| Áramforrás | LR6 (AA) 1,5V × 2 (kb. 8 óra) Az elem nem tartozék! |
| Vevő | |
| Tápellátás | AC100 ~ 240V (50-60Hz) |
| Feszültség | 12V |
| S / N arány | > 96dB |
| RX Érzékenység | <-94dBm |
| Aszimmetrikus hangkimenet | 1 x 6.3 mm Jack |
| Szimmetrikus hangkimenet | 2 x XLR |
| Elem | Nem tartozék |
| Egyéb tartozék | Használati utasítás |
| Doboz méretek (H x Ma x Mé) | 40 x 7 x 31 cm |
| Szállítási súly | 1.5 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!