Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Prodipe - ST1 Nagymembrános Stúdió/Live kondenzátor mikrofon, kapcsolható mélyvágó szűrő, pad csillapítás, stúdió és élőzenés felhasználáshoz, ének, ütős, billentyűs, rézfúvós hangszerek mikrofonozására.
Paraméterek
| Jelátalakító | valódi kondenzátor |
| Karakterisztika | kardioid |
| Frekvencia válasz | 20Hz-20kHz |
| Érzékenység | -37dB ± 2 dB (0 dB = 1V / Pa 1kHz) |
| Kimenő impedancia | 100Ω ± 30% (1 kHz-en) |
| Terhelési impedancia | ≥1000Ω |
| Zajszint | ≤20dB A (IEC 581-5) |
| Max. Bemeneti hangnyomás | 130dB (at 1kHz≤1% T.H.D) |
| Mélyvágó szűrő | 10dB / oktáv 100 Hz |
| Phantom tápkövetelmény | 48V DC |
| Tartozék | Kengyel, puha tasa |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!