Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
A szett tartalmaz:
1 dinamikus lábdob mikrofont
3 dinamikus mikrofont tamokhoz
3 kis membrános kondenzátor overhead mikrofon
1 dinamikus mikrofont pergő dobra
1 év garancia
Paraméterek
| DRM–C Tam pergő mikrofon | |
| Irányítottság | Egyirányú |
| Érzékenység | -49dBV/Pa (2.2mV/Pa) |
| Frekvencia átvitel | 50Hz-15kHz |
| Kimeneti impedencia | 600Ω ±30% (at 1kHz) |
| DRM–KD Lábdob mikrofon | |
| Tipus | dynamikus |
| Frekvencia átvitel | 30Hz-15kHz |
| Irányítottság | super cardioid |
| Érzékenység | -50±3dB(0dB=1V/Pa (at 1kHz) |
| Kimeneti impedancia | 300Ω±30% (at 1KHz) |
| Csatlakozó | 3 - XLR male |
| DRM-OV overhead | |
| Tipus | kondenzátor |
| Irányítottság | cardioid |
| Frekvencia átvitel | 30Hz – 18 kHz |
| Érzékenység | -38dB±3dB (0dB=1V/Pa at 1kHz) |
| Kimeneti impedencia | 100±30% (at 1 kHz) |
| Noise | 20dB A |
| Pression max SPL | 135dB (at 1kHz≤1% T.H.D) |
| S/N Ratio | 74dB |
| Phantom power | 9V-52V |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!