Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Pioneeer HRM-7 stúdió fejhallgató precíz tervezés, tiszta, natúr hang producereknek.
Paraméterek
| Kialakítás | Teljesen zárt, dinamikus sztereó fejhallgató |
| Driver | 40 kHz HD-vezető |
| Csatlakozók | 3,5 mm-es sztereó mini-jack |
| Kábel | 1,2 m spirális (3 m-rel megnövelt hossz) 3 m egyoldalas egyenes kábel |
| Mellékelt tartozékok | 6,3 mm-es sztereó jack átalakító |
| Cserélhető velúr fülpárnák | |
| Súly | (kábel nélkül) 330 g |
| Maximális bemeneti teljesítmény | 2000 mW |
| Kimeneti hangnyomás | 97 dB |
| Frekvenciatartomány | 5 - 40.000 Hz |
| Impedancia | 45 Ω |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!