Leírás
Special lamp with reflector
- With 50 mm reflector
- Long life
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Voltage (lamps) | 24 V, AC |
| Nominal wattage | 250 W |
| Base | GX5.3 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp; reflector lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3400K |
| Color rendering index (CRI) | 100 Ra |
| Lead time | 0.5 s |
| Construction | Reflector; bi pin |
| Operating temperature max. | + |
| Operating temperature min. | - |
| Burning position | S90 (BDTH, base down to ±90°) |
| Lamp life | 500 h |
| Dimensions (LxD) | 45x51 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!