Leírás
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x illuminant
Paraméterek
| Operating voltage | - 12 V |
| Nominal wattage | 50 W |
| Base | GY6.35 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Color of light | Warm white WW <3300 K |
| Color temperature | 2950K |
| Color rendering index (CRI) | 100 Ra |
| Weight | 0.01 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!