Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
HTI-lamp
- Very short arc
- Spectrum similar to daylight
- Compact design
- High light output
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 100 |
| Nominal wattage | 1200 W |
| Base | GY22 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color temperature | 5400K |
| Burning position | S135 (Base down to ±135°) |
| Lamp life | 750 h |
| Luminous flux | 105000 lm |
| Lamp current | 13.8 A |
| Dimensions (LxD) | 137x42 mm |
| Weight | 0.12 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!