Leírás
Lamp for Socket G-22
- One-sided base
- Easy lamp replacement
- Dimmable
- Hot restrike
- Very high color rendering index (CRI)
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 2000 W |
| Base | G-22 |
| Lamp type | Halogen lamp; clear lamp; high voltage lamp; halogen bulb |
| Lamp specification | Dimmable |
| Hot restrike | |
| Beam angle | 310° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3200K |
| Color rendering index (CRI) | 95 Ra |
| Lead time | 0 s |
| Construction | Bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 10° C |
| Burning position | S90 (BDTH, base down to ±90°) |
| Lamp life | 400 h |
| Luminous flux | 52000 lm |
| Dimensions (LxD) | 160x35 mm |
| Weight | 0.11 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!