Leírás
Studio-lamp for base GY9.5
- One-sided base
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Voltage (lamps) | 230 V, AC |
| Nominal wattage | 650 W |
| Base | GY9.5 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3000K |
| Color rendering index (CRI) | 100 Ra |
| Construction | Lamp envelope |
| Burning position | S90 (BDTH, base down to ±90°) |
| Lamp life | 400 h |
| Luminous flux | 14850 lm |
| Dimensions | Length:9 cm |
| Diameter | Ø 2.2 cm |
| Weight | 0.03 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!