Leírás
Studio-lamp for base GX6.35
- One-sided base
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
- Made in Germany
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 300 W |
| Base | GX6.35 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 310° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3300K |
| Color rendering index (CRI) | 95 Ra |
| Lead time | 0 s |
| Construction | Bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 10° C |
| Burning position | S90 (BDTH, base down to ±90°) |
| Lamp life | 15 h |
| Luminous flux | 9600 lm |
| Dimensions (LxD) | 53x19 mm |
| Weight | 0.004 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!