Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Practical distributor with 1 input and 6 outputs
- Extends every mixer with additional outputs
- 1 stereo XLR input
- 6 stereo zone outputs (XLR)
- Each zone with level control and mono switch
- LED display of signal input and mono/stereo mode
- (19") 48.3 cm rack installation 1 U
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 115/230 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 7 W |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| S/N ratio | >69 dB |
| THD | <0.2 % at 1 kHz |
| Impedance | Input:45.1 kOhm |
| Output | 125 Ohm |
| Gain | 15 dB |
| Max. level | Output:+22 dB |
| Input | +9 dBV |
| Color | Silver |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 1 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 12.6 cm |
| Height | 4.45 cm |
| Weight | 2.31 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!