Leírás
Audio cable with 3-pin XLR connectors
Scope of delivery
- 1 x XLR cable
Paraméterek
| Cable construction | 2 x 0.22 mm² microphone cable |
| Cable length | 5 m |
| Plug A | 1 x 3-pin XLR (M) |
| Plug B | 1 x 3-pin XLR (F) |
| Color | Black |
| Dimensions | Diameter:Ø 0.60 cm |
| Weight | 0.24 kg |
| Plug (male) | |
| Material | Metal |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!