Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Single CD player
- Easy-turning jog dial with mode selector (fast or frame search) and Pitch bend function function
- Comfortable track selection via skip buttons and +10 button
- Pitch bend function
- Cue function
- Seamless loop/reloop
- Single or continuous play
- Repeat function
- Title programming
- Bargraph display
- Pitch adjustment is displayed in %
- Rubber buttons with color illumination
- Extra-large play/pause and cue buttons with color illumination
- (19") 48.3 cm rack installation 2 U
- Control via IR remote control
- Pitch range: ±4%, ±8%, ±16%
- Firmware can be updated
- For application areas such as: Clubs/dancing school; party room; installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x remote control
- 1 x RCA cable
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 7 W |
| Power connection | Mains input via C8 (M) "figure 8" mounting version power supply cord with Euro plug (provided) |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| S/N ratio | >70 dB |
| THD | <0.09 % at 1 kHz |
| Control | IR remote control |
| Audio player | CD player, Anti-shock, Seamless loop, pitch |
| CD player drive | Drawer-single CD drive |
| Display | Play time remaining , play time elapsed , total play time remaining , bargraph |
| Connections | Output:line via 1 x stereo RCA 2 V |
| Music format | CD, CD-R, CD-RW, CD-DA |
| Pitch range | ±4%, ±8%, ±16% |
| PC connect | , firmware can be updated |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 2 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8.9 cm |
| Weight | 3.45 kg |
| Remote control | |
| Battery | 2 x 1.5 V AAA Micro R03 zinc carbon included |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!