Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2-way speaker with mount, public address systems 100V, 30 W RMS
- 2-way bass-reflex system
- Trapezoidal cabinet for corner installation
- With mounting bracket
- Scratchproof and shockproof
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Power | Program:60W |
| Rated | 30W RMS |
| Frequency range | 90 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 89 dB |
| Max. SPL | 103 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Speaker | 1 x woofer 5" |
| Type of speaker | Compact cabinet speaker |
| Material | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Color | White, scratchproof and shockproof |
| Dimensions | Width:18.2 cm |
| Depth | 16.2 cm |
| Height | 24.2 cm |
| Weight | 2.55 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!