Leírás
2-way speaker with mount, public address systems 100V, 20 W RMS
- 2-way system
- Trapezoidal cabinet for corner installation
- With mounting bracket
- Scratchproof and shockproof
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Power | Program:40W |
| Rated | 20W RMS |
| Frequency range | 90 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 89 dB |
| Max. SPL | 101 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Attachment system | 2x M6 thread |
| 1x mounting bracket | |
| Speaker | 1 x woofer 4" |
| PP polypropylene | |
| 1 x tweeter 1" | |
| PP polypropylene with wave guide | |
| Type of speaker | Compact cabinet speaker |
| Type of construction | Closed Box |
| Material | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Color | Black, scratchproof and shockproof |
| Dimensions | Width:17 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 21.5 cm |
| Weight | 2.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!