Leírás
Dynamic hand-held microphone for the MES-12BT2 and MES-15BT2 wireless PA systems
- Polar pattern: Cardioid
Scope of delivery
- 1 x transmitter
Paraméterek
| Type | Hand-held transmitter |
| Power supply | 3V DC |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Capsule type | Dynamic |
| Polar pattern | Cardioid |
| Battery | 2 x Mignon (AA) (not included) |
| Carrier frequency | 864.0 MHz |
| Frequency selection | Fixed frequencies |
| Switch | On/off switch |
| Material | Plastic |
| Dimensions | Length:25.5 cm |
| Diameter | Ø 3.2 cm |
| Weight | 0.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!