Leírás
Mount for speaker systems, movable and tiltable, maximum load 30 kg
- For speaker systems up to 38 cm (15")
- Arm length 280 mm
- Movable and tiltable
- With panning and tilting mounting bracket for ceiling or wall installation in most varying angles
Scope of delivery
- 1 x mounting material
- 1 x holder
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Panning and tilting mounting bracket for ceiling or wall installation in most varying angles | |
| Type (general stands) | Wallmount (speakerboxes) |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, painted |
| Dimensions | Width:13.5 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 25 cm |
| Weight | 1.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!