Leírás
Weather-proof 2-way speaker (IP44) , LF: 5" HF: 1", 25 W RMS , Ø 14.5 cm
- 2-way system with 13 cm woofer (5") and 2.5 cm tweeter (1")
- 8-ohm speaker system
- Durable plastic cabinet
- Suitable for outdoor use IP44
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels
Scope of delivery
- 1 x speaker
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP44 |
| Power | Program:45W |
| Rated | 25W RMS |
| Frequency range | 95 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 90 dB |
| Impedance | 8 ohms |
| Connections | Solder tail |
| Speaker | 1 x woofer 5" |
| Conematerial | PP polypropylene |
| Compression tweeter highs 1" | |
| Type of speaker | Flush-mount speaker; coaxial speaker |
| Mounting dimensions | Ø 14.5 cm |
| Mounting depth | 60 mm |
| Dimensions | Width:16.5 cm |
| Depth | 7.5 cm |
| Height | 16.5 cm |
| Weight | 0.65 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!