Leírás
5" full-range speaker, public address systems 100V, 6 W RMS
- Durable plastic cabinet without rear panel
- White metal grille
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:12W |
| Rated | 6W RMS |
| Frequency range | 150 - 15000 Hz |
| Sensitivity | 92 dB |
| Max. SPL | 99 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Power tapping | 3W; 6W RMS via no connector/cable only switchable |
| Connections | Input:speaker via supply cord with open wires |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 5" |
| Type of speaker | On ceiling/on wall speaker |
| Color | White |
| Borehole distance | 17 cm |
| Dimensions | Width:16.8 cm |
| Depth | 7.8 cm |
| Height | 26.8 cm |
| Weight | 1.01 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!