Leírás
3" full-range speaker, public address systems 100V, 10 W RMS
- 100 V full-range speaker with dome tweeter
- Perfect radiation angle through curved cabinet
- Scratchproof and shockproof
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x speaker
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Power | Program:20W |
| Rated | 10W RMS |
| Frequency range | 150 - 15000 Hz |
| Sensitivity | 91 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Control elements | Level control |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 3" |
| Type of speaker | On ceiling/on wall speaker |
| Material | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Color | White, scratchproof and shockproof |
| Dimensions | Width:20 cm |
| Depth | 10.5 cm |
| Height | 27.5 cm |
| Weight | 1.34 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!