Leírás
5.5" full-range speaker, public address systems 100V, 6 W RMS
- 14 cm full-range speaker (5.5")
- Durable plastic cabinet with metal grille
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:12W |
| Rated | 6W RMS |
| Frequency range | 130 - 15000 Hz |
| Sensitivity | 91 dB |
| Max. SPL | 98 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Power tapping | 3W; 6W RMS via spring terminal switchable |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 5.5" |
| Type of speaker | On ceiling/on wall speaker |
| Dimensions | Width:21 cm |
| Depth | 8.5 cm |
| Height | 31.2 cm |
| Weight | 1.24 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!