Leírás
6.5" full-range speaker, public address systems 100V, 10 W RMS
- White metal grille
- Scratchproof and shockproof
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:20W |
| Rated | 10W RMS |
| Frequency range | 150 - 15000 Hz |
| Sensitivity | 92 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 98 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Power tapping | 5W; 10W RMS via spring terminal switchable |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 6.5" |
| Type of speaker | On ceiling/on wall speaker |
| Material | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Color | White, scratchproof and shockproof |
| Dimensions | Width:24 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 35 cm |
| Weight | 1.65 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!