Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Bodypack transmitter with headset microphone
- Easy and error-free synchronization between receiver and transmitter via infrared signal
- Level matching switch MIC/0 dB/-10 dB
- LED indicator for battery capacity
- Belt clip
- For application areas such as: Stage; product presentations and lectures
OMNITRONIC WAMS-10BT Bodypack
- Operating range up to 50m with line-of-sight
- UHF 863 - 865 MHz License-free and approved in Europe
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 0.11 kg |
| OMNITRONIC WAMS-10BT Bodypack | |
| Type | Pocket transmitter |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 2 x Mignon (AA) (not included) |
| Frequency range | 50 - 16000 Hz |
| THD | <1 % at 1 kHz |
| Range | Range up to 50m with line-of-sight |
| Frequency band | UHF 863 - 865 MHz |
| RF power output | 10 mW |
| Connections | Input:microphone via 1 x 3.5 mm jack (mono) mounting version screwable |
| Switch | On/off switch; mute control |
| Dimensions | Width:6.4 cm |
| Depth | 2.6 cm |
| Height | 10.5 cm |
| Weight | 0.09 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!