Leírás
- M10 thread
Scope of delivery
- 1 x mounting bracket
- 2 x screw
- 1 x knurled screw
- 6 x washer
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load WLL (4-fold) | 120 kg |
| Housing color | Black matte |
| Mounting screw | 2 x M10 |
| Total thickness | 5 mm |
| Thread | M10 thread |
| Dimensions | Width:10.5 cm |
| Depth | 35.4 cm |
| Height | 60.6 cm |
| Weight | 3.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!