Leírás
Wallmount (speakerboxes)
Scope of delivery
- 1 x holder
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Inclination angle | 0-30 ° |
| Maximum carrying capacity | 15 kg |
| Material | Steel, 3 mm, painted |
| Color | White |
| Dimensions | Width:9 cm |
| Depth | 10.5 cm |
| Height | 16 cm |
| Weight | 0.67 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!