Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Transport bag with 19" rack, 3U, removable
- With profile rails suitable for 19" units
- With 1 accessory compartment
- Interior with felt cover
- 2 Rugged carrying handles
- Shoulder strap
- 15 mm, black
- For application areas such as: Mobile djs / entertainer
Scope of delivery
- 1 x bag
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Carrying handle | 2 pc/pcs |
| Carrying strap | 1 pc/pcs |
| Transport aid | Shoulder strap |
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Accessory compartment | 56.5 cm x 18 cm x 4 cm |
| Material thickness | 15 mm |
| Front panel width | 19" front |
| Mounting height | Approx. 13.5 cm (3 U) |
| Mounting depth | 280 mm |
| Dimensions | Width:57 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 19 cm |
| Weight | 4.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!