Leírás
Portable monitor stand in Z-shape, height 26 cm, max. load 15 kg
- Particularly suited for near-field monitors
- Open design provides optimal air circulation
Scope of delivery
- 1 x stand
- 8 x foot
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 15 kg |
| Type (general stands) | Other stands |
| Material | Steel, powder-coated |
| Color | Black |
| Storage area | 16.5 cm x 21 cm x |
| Base area | 16 cm x 18 cm x |
| Dimensions | Width:16.5 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 27 cm |
| Weight | 2.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!