Leírás
Adjustable stand 25-42 cm, max. load 25 kg
- With table clamp for table tops up to 60 mm thick
- Particularly suited for near-field monitors
- Adjustable height
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 25 kg |
| Height | Maximum:42 cm |
| Minimum | 25 cm |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Storage area | 23 cm x 23 cm x |
| Weight | 1.76 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!