Leírás
High-quality microphone tripod with boom
- Adjustable height
Scope of delivery
- 1 x stand
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 1.5 kg |
| Height | Maximum:42 cm |
| Minimum | 33 cm |
| Attachment system | 3/8 inch to 5/8 inch adapter |
| Type (general stands) | Microphone stand (desk); microphone stand with boom |
| Material | Steel, powder-coated |
| Color | Black |
| Weight | 2.43 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!