Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Portable DJ table (1 m) with screen for mobile applications
OMNITRONIC Compact Mobile DJ Stand incl. Cover
- Lightweight aluminum frame
- Total weight just 10.5 kg
- Foldable and easy to carry
- Fast assembly without any tools
- Perforated design provides optimal air circulation
- Removable cloth for convenient cleaning
- Translucent stretch fabric - can be backlit with any lighting effect
- Washable (needs to be treated with flame retardant spray afterwards)
- Ideal to conceal DJ equipment and cable clutter
- B1 low flammability
OMNITRONIC Extension Frame for DJ Stand
Attachable DJ stand extension frame
- The article is delivered with practical transport bag
- Very rugged steel frame
- Fast assembly without any tools
- The article is delivered dismantled
- For application areas such as: Mobile djs / entertainer
bag
- Shoulder strap
Scope of delivery
1 x OMNITRONIC Compact Mobile DJ Stand incl. Cover
- 1 x textile cover
- 1 x bag
- 1 x stand
1 x OMNITRONIC Extension Frame for DJ Stand
- 1 x holder
- 1 x bag
- 4 x adapter
- 7 x mounting material
- 1 x user manual
Paraméterek
| Weight | 16.00 kg |
| OMNITRONIC Compact Mobile DJ Stand incl. Cover | |
| Maximum carrying capacity | 75 kg |
| Material | Aluminum; steel |
| Color | Black |
| Storage area | 105 cm x 52 cm x 95 cm |
| Transport dimensions | 115 cm x 56 cm x 14 cm |
| Dimensions | Width:110 cm |
| Depth | 55 cm |
| Height | 114 cm |
| Weight | 10.50 kg |
| Textile cover | |
| Material | Textile |
| Color | White |
| OMNITRONIC Extension Frame for DJ Stand | |
| Maximum load | Distributed 6x 5 kg |
| Type (general stands) | Other stands |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Borehole distance | 32 cm x |
| Transport dimensions | 109 cm x 8 cm x 14 cm |
| Border width | 110 cm x |
| Dimensions | Width:201 cm |
| Depth | 2.5 cm |
| Height | 210 cm |
| Weight | 5.50 kg |
| Bag | |
| Transport aid | Shoulder strap |
| Adapter | |
| Attachment system | 4x 20mm x 25mm |
| 4x 25mm x 25mm | |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!