Leírás
Adapter
- Used to mount ROD column modules onto stands with Ø35 mm flange
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x adapter
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Attachment system | Tube:1x Ø 35mm |
| Pin | 1x Ø 25mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:18.5 cm |
| Diameter | Ø 4 cm |
| Weight | 0.23 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!