Leírás
Speaker system stands
- Adjustable height
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x user manual
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 14 kg |
| Height | Maximum:150 cm |
| Minimum | 90 cm |
| with locking pin | |
| Attachment system | Ø 25mm |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 82 cm x 12 cm x 9 cm |
| Weight | 1.95 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!