Leírás
- Control via IR remote control
Scope of delivery
- 1 x remote control
Paraméterek
| Power supply | 3V DC |
| Control | IR remote control |
| Housing color | Black; white |
| Dimensions | Length:8.6 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 0.7 cm |
| Weight | 0.01 kg |
| Remote control | |
| Battery | 1 x button cell CR2025 built-in |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!