Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Lockable drawer for 19"" racks
- 3 U
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 2 x key
Paraméterek
| Drawer | 41 cm x 35 cm x 11.5 cm |
| Material thickness | 1.5 mm |
| Mounting depth | 350 mm |
| Housing design | 3 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 13.5 cm |
| Weight | 7.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!