Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Weather-proof 5" speaker (IP44) with mount, public address systems 100V, 30 W RMS
- 4-step power selector
- Durable plastic cabinet with metal grille
- With mounting bracket
- Suitable for outdoor use IP44
- For application areas such as: Installation
Scope of delivery
- 1 x speaker
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP44 |
| Power | Program:60W |
| Rated | 30W RMS (100V PA) |
| Rated | 30W RMS (8 ohms) |
| Frequency range | 150 - 15000 Hz |
| Sensitivity | 96 dB |
| Max. SPL | 114 dB |
| Impedance | Public address systems 100V; 8 ohms |
| Housing color | Grey |
| Attachment system | 1x |
| Mounting bracket | |
| Power tapping | 3.75W; 7.5W; 15W; 30W RMS via selector switch switchable |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 5" with ferrit magnet |
| Basket material | steel |
| Conematerial | weatherproof Cardboard/paper |
| Type of speaker | Projector speaker |
| Material | Plastic |
| Dimensions | Depth:23.5 cm |
| Diameter | Ø 18 cm |
| Weight | 1.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!